Оптические патч-корды

Код товара 60978
Патчкорд є симплексний або дуплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, оконцо..

53 грн.

Код товара 256965
Патчкорд є симплексним або дуплексним відрізком кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметру, з дво..

59 грн.

Код товара 410308
..

109 грн.

Код товара 410310
..

139 грн.

Код товара 410309
..

159 грн.

Код товара 410311
..

159 грн.

Код товара 423433
..

1 406 грн.

Код товара 423435
..

2 146 грн.

Код товара 423430
..

2 849 грн.

Код товара 248866
Оптичний патч-корд призначений для з"єднання медіаконверторів, SFP модулів, інших оптичних пристроїв..

41 грн.

Код товара 274002
..

42 грн.

Код товара 335171
..

42 грн.

Код товара 256963
Патчкорд є оптоволоконний кабель, оконцованнимі з двох сторін коннекторами, для підключення одного о..

46 грн.

Код товара 291978
З"єднувальний патч-корд - відрізок оптичного волокна (в буферному покритті d = 3.0 мм), армований ро..

47 грн.

Код товара 261071
Оптичний патчкорд Cor-X LC-LC Singlemode Simplex 1m (OFPC-LC/UPC-LC/UPC-1) довжиною 1 метр широко за..

56 грн.

Показано с 1 по 15 из 29 (всего 2 страниц)

Оптические патч-корды
Оптические патч-корды